Pozivamo studente i djelatnike Sveučilišta u Splitu, naše drage članove i sve ostale zdrave osobe od 18 do 65 godina starosti da se odazovu i u što većem broju podrže još jednu, 8. akciju dobrovoljnog darivanja krvi.

Akcija će se održati dana 21.03.2019. u vremenu od 13-16 h u suradnji sa Hrvatskim Crvenim križem, u prostoru Sveučilišnog odjela za stručne studije u Splitu, Kopilica 5, učionica 106.

Za potrebe identifikacije i evidencije, sa sobom je potrebno ponijeti važeću osobnu iskaznicu.
Više o dobrovoljnom davanju krvi možete pročitati ovdje. Kako nam je bilo na prethodnoj akciji, pogledajte u našoj  galeriji.

Akciju podržava i promiče krovna udruga Alumni Sveučilišta u Splitu (ASUS), pa pozivamo i ostale sastavnice Sveučilišta u Splitu da nam se pridruže.

Radujemo se vašem dolasku i odazivu u što većem broju!