Pozivamo studente, djelatnike Sveučilišta u Splitu, naše drage članove i sve ostale zdrave osobe od 18 do 65 godina starosti da se odazovu i u što većem broju podrže 4.tradicionalnu akciju dobrovoljnog darivanja krvi.
Akcija će se održati dana 01.02.2017. u vremenu od 10-14 h u suradnji sa Hrvatskim Crvenim križem, u novoj zgradi Sveučilišnog odjela za stručne studije u Splitu, Kopilica 5, učionica 106.

Za potrebe identifikacije i evidencije, sa sobom je potrebno ponijeti važeću osobnu iskaznicu..
Više o dobrovoljnom davanju krvi možete pročitati ovdje. Kako je bilo na našoj prethodnoj akciji pogledajte u našoj fotogaleriji.

Akciju podržava i promiče krovna udruga Alumni Sveučilišta u Splitu (ASUS), na ostalim sastavnicama Sveučilišta u Splitu.

Radujemo se vašem dolasku!