Gost predavač je bila mr. pharm. Vjekoslava Šupraha, doktorandica nutricionizma, a sponzor predavanja ORIFLAME.

Predavanje je započelo pozdravnim govorom dopredsjednice udruge AlumniUMBRA Split Sandre Kovačić koja je uvod u predavanje iskoristila kako bi uputila pozdrav prisutnim studentima, gostima, prijateljima Udruge, alumnima i profesorima. Posebna zahvala upućena je predstavnicima međunarodne kozmetičke kuće Oriflame kao sponzoru predavanja. Zahvala je upućena i pročelniku Sveučilišnog odjela za stručne studije, dr.sc. Adi Matokoviću koji je, kao i uvijek do sad, bezrezervno podržao sve prijedloge i promišljanja i ustupio izuzetno reprezentativan prostor u kojem je i održano samo predavanje.

Nazočni su velikim pljeskom pozdravili predavačicu mr.pharm. Vjekoslavu Šuprahu, doktorandicu nutricionizma koja ih je na tridesetak minuta svojim kratkim ali vrlo interesantnim i korisnim predavanjem i savjetima uvela u svijet zdrave prehrane.
Kako je bilo?

Prosudite sami…