Pozivamo studente i djelatnike Sveučilišta u Splitu, naše drage članove i sve ostale zdrave osobe od 18 do 65 godina starosti da se odazovu i u što većem broju podrže još jednu, 6. akciju dobrovoljnog darivanja krvi.

Akcija će se održati dana 26.02.2018. u vremenu od 11 – 15 h u suradnji sa Hrvatskim Crvenim križem, u prostoru Sveučilišnog odjela za stručne studije u Splitu, Kopilica 5, učionica 106.

Za potrebe identifikacije i evidencije, sa sobom je potrebno ponijeti važeću osobnu iskaznicu.
Više o dobrovoljnom davanju krvi možete pročitati ovdje. Kako je bilo na prethodnim akcijama pogledajte u našoj galeriji.

Akciju podržava i promiče krovna udruga Alumni Sveučilišta u Splitu (ASUS), na ostalim sastavnicama Sveučilišta u Splitu.

Radujemo se vašem dolasku i odazivu u što većem broju!

– Važna obavijest –

“Obavještavamo cijenjene darivatelje s prethodnih akcija da svoje nepreuzete knjižice darivatelja krvi i zahvalnice mogu preuzeti na porti Sveučilišnog odjela za stručne studije.
Na sam dan akcije mogu ih preuzeti kod nadležnog djelatnika Crvenog križa (uč.106).”